Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villalar standart bir eve göre daha çok eşya barındıran konutlardır. Villa taşımasından önce mutlaka nakliye firması yetkililerinden birinin ekspertiz yapması ve eşyaların taşınma planlanmasının çıkarılması gerekmektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu göz önünde bulundurularak taşıma işleminin tek araçla yoksa birden fazla nakliye kamyonu ile gerçekleştirileceği, taşıma öncesi eşyaların taşınmaya hazır hale gelmesi için paketlemenin yapılması gibi tüm detaylar çok iyi irdelenmelidir.

Tabi tüm bunları ancak kurumsal firmalar ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Aksi taktirde korsan bir firmalar ile gelişi güzel bir ön anlaşma yaparak veya sadece sözlere bağlı kalmanız durumunda taşıma günü hayatınızın en zor zamanlarını geçirebilirsiniz.

    

    

Yukarıda yayınladığımız resimler ev taşıma işlemleri sırasında çekilmiş olup, sizlerin eşyalarınızı önceden nasıl bir paketleme sistemi ile taşındığını görmek için web sitemize eklenmiştir.

Burada veya diğer tüm web sitelerimizde deneyimlerimize dayanarak bilgi vermekteyiz. Örneğin bizler villa nakliyesi gerçekleşecek bir müşterimize taşıma işlemi için 2 araç tahsis ederken, korsan bir firma bu taşımayı bir araçla çok rahat yapabileceğini söyleyip müşterimizin tercih yapmasında maddiyatı düşünerek bizi değil kendilerini tercih etmelerini sağlamaktadırlar. Fakat herşey sadece sözde kalıp taşıma günü eşyalar araca sığmadığında bu sefer, ”ne yapalım sığmadı, biz 1 araç için konuşmuştuk 2. araç çağıralım onun içinde aynı ücreti ödersiniz” şeklinde hiç hoş olmayan söylemlerle ve sadece amaçları para kazanmak olan bu insanların gerçek yüzlerini ortaya koymaktadır.

Lütfen nakliye firması araştırırken internette gelişi güzel araştırma yapmayın. Sektörde belli bir geçmişe sahip kurumsal ve referanslı firmalar ile görüşerek taşıma işleminizi bu firmalardan biri ile gerçekleştirin aksi taktirde korsan firmalar ile hem maddi hemde manevi zararlar yaşabilir ve bu hayatınızda kötü bir anı olarak kalmış olur.

İstanbul İzmir arası villa nakliyesi için lütfen bizi aramadan kararınızı vermeyin. Diğer hizmetlerimiz için tüm detayları https://www.istanbulizmirnakliyatfirmalari.com web sitemizde bulabilirsiniz.