Tablo Taşımacılığı

İstanbul İzmir Arası Tablo Taşımacılığı

Tablo taşımacılığı alanında daha önce tecrübesi olan ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilen firmamız sizlere profesyonel bir hizmet vererek destek olmaktadır.

Yıl içerisinde her iki ilimizde sayısız tablo sergisi olmaktadır. İstanbul’da gerçekleşen bir sergi sonrası yeni adres İzmir veya başka bir il olduğunda tablolarınızın güvenli taşınması için nakliyat firması arayışında olursunuz. İşte tam bu noktada firmamız sizlere verdiği profesyonel taşıma hizmetleri ile çözümler üretmektedir.

İstanbul İzmir Arası Tablo Taşımacılığı

İstanbul İzmir Arası Tablo Taşımacılığı

Taşınacak tablolarınızın büyüklüğü ve adedine göre araç seçilir ve tablolarınız araç içerisinde sabitlenerek gideceği yeni adrese güvenli taşınmaları sağlanır. Paketleme konusunda dilerseniz bizden de destek alabilirsiniz. Bu konuda firmamız büyük eşyaların taşınmasında kullandığı baloncuklu naylon ile tüm tablolarınızı itinalı bir şekilde paketlemekte ve güvenli bir şekilde yeni adrese ulaşmalarını sağlamaktadır.

Tablo taşımacılığı çok hassasiyet gerektirdiğinden bu hizmeti her nakliye firmasından almamanızı tavsiye ediyoruz. Birçok firma veya kişi sizlere ekonomik fiyat sunmakta fakat tablolarınızı başka ürün veya eşya ile beraber taşıyarak zarar görmelerine sebebiyet vermektedirler.

Bugüne kadar birçok sergi için tablo nakliyesi gerçekleştiren firmamız ile nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, hasarsız ve sorunsuz taşınmalar dileriz.

Diğer nakliyat hizmetlerimiz için daha detaylı bilgiyi www.istanbulizmirnakliyatfirmalari.com web sitemizin anasayfasında bulabilirsiniz…