Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00

Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin olmasından dolayı Ege ve Marmara bölgesinden firmamıza gelen tüm şehirlerarası evden eve nakliyat taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

Şehirler arası nakliyat uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmet dalıdır. Eşyalarınızın paketlenmesinden, araca yüklenmesine ve aracın eşya taşımaya uygun olmasından tutun, gidilen noktada yerleştirme ve kurulumuna varana kadar planlı ve programlı çalışılması gerekmektedir.

Tüm bu saydıklarımız ancak ve ancak belli bir geçmişe sahip, kurumsal ve profesyonel çalışan bir nakliye firması ile gerçekleşmesi ile mümkündür. Evden eve nakliye sektöründe hemen hemen her firma şehirler arası taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Fakat taşıma işlemi çoğu zaman tüketiciye verilen bilgilerin dışında gerçekleşmektedir. Nedeni ise anlaşılan nakliye ücreti olmaktadır.

istanbul-evden-eve-nakliyat

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Bizi arayan bir çok müşterimizden nakliye fiyatları arasında korkunç fiyat farklılıkların olması ile ilgili sitemlerine şahit olmaktayız. Bunun en büyük sebebi sektörde çok sayıda korsan firmanın oluşudur. Birçok firma şehirlerarası nakliye işlemlerini komisyon karşılığında taşeron firmalara yaptırarak müşterileri mağdur etmektedirler. Hatta bu işi kendisine meslek edinen kişi ve firmalar var maalesef.

Taşeron Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Taşeron çalışan firma veya kişiler google aramalarında illegal yollarla ön sıralarda yer almaktadırlar. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, internette arama yaptığınızda karşınıza bu kişiler mutlaka çıkmaktadır. Genelde web sitelerinde sadece cep telefonu yer almaktadır. Müşteri ile anlaşmanın en kolay yolu düşük fiyat politikası ve nakliye firmaları tarafından verilmeyen sözlerin vaad edilmesi ile sağlanır. Çoğu zaman müşteriden ön kapora alınır.

Taşıma gününüze kısa bir zaman kala nakliye firmalarının iş aradıkları platformlar sayesinde eşyanızı sizlerden habersiz başka firmalara belli bir komisyon karşılığında satmaktadırlar. Ve çoğu zamanda iş verilen nakliye firmasına sizlerin belirttiği eşya miktarı ve kat durumlarını eksik söylemektedirler. Bu durum karşısında taşıma günü eşyanızı taşımaya gelen firma veya kişiler sizlerden eşyanın eksik bilgi verilmesinden dolayı ekstra ücret talep etmekte veya işi yapmayıp sizi yüzüstü bırakmaktadırlar. Bu yazımıza benzer internet ortamında birçok tüketicinin şikayetini okuyabilirsiniz.

Bu Durumlarla Karşılaşmamak İçin Ne Yapılmalı?

Birçok web sitemizde olduğu gibi bu web sitemizde de sizlere tavsiyemiz belli bir özgeçmişi olan, Kurumsal ve Profesyonel çalışan Referanslı firmaları tercih etmelisiniz. Taşıma fiyatları sundukları hizmetin kalitesine bağlı olarak biraz yüksek olsa da sorunsuz ve hasarsız bir taşıma işlemi gerçekleştirmenin tek yolu budur.

Şimdi dilerseniz firmamızın Referanslarını, özgeçmişini inceleyebilir ve iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz…