Parsiyel Taşımacılık

İstanbul İzmir Arası Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız İstanbul ve İzmir illerimiz arası haftada ortalama 3-4 sefer parsiyel eşya taşıma servisi ile az miktardaki eşyalarını taşımak isteyen tüketicilere ekonomik fiyatlara çözümler sunmaktadır.

Parsiyel eşya servisinde eşyalarınız adresinizden teslim alınmakta ve gidilen noktada aynen adresinize teslimatı firmamızca yapılmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta amaç az miktardaki eşyalar için bir özel araç fiyatı ödemek yerine daha makul rakamlarla taşınmaları sağlamaktır.

Parsiyel nakliye hizmetlerini profesyonellikle sunan EGETUR, 1997 yılından beri İstanbul’dan tüm Ege bölgesine düzenlediği seferler sayesinde sayısız müşterimizin eşyalarının nakledilmesini sağlamıştır.

İstanbul İzmir Arası Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul İzmir Arası Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Eşyanızın cinsi veya miktarı ne olursa olsun sizler için mutlaka bir çözümümüz vardır. Bazen tüketiciler parça eşya taşımanın pahalı olabileceğinden veya bu hizmeti veren nakliye şirketlerinin olmadığını düşünerek eşyalarını göndermekten vazgeçerler. Aksine biz yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin her bölgesine kısmi eşya transferi gerçekleştirmekteyiz.

Son yıllarda en çok talep gören hizmet dalı olan parça ve parsiyel taşıma hizmetleri için firmamız yayına almış olduğu parcaesyatasima.com.tr ve parsiyeltasimacilik.com.tr web siteleri ile bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin doğrudan kurumsal ve profesyonel çalışan bir firma ile çalışmalarını sağlamıştır. Zira sektörde çok fazla korsan firma olduğundan yanlış tercihte bulunmanız mağduriyetler yaşamanıza sebebiyet vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan yada mail adresimiz üzerinden bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için ise www.istanbulizmirnakliyatfirmalari.com web sitemiz anasayfasını mutlaka ziyaret ediniz…