Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00

Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma; bir ev eşyasından daha az olan genelde bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası ve yazlık eşyaların taşınması için kullanılan bir terimdir.

Parça eşya taşımacılığında amaç bir kamyonu dolduramayacak kadar eşyalar için tam kamyon fiyatını ödememektir. Kısaca taşıdığınız miktara göre ödeme yaparak eşyalarınızı daha ekonomik fiyatlara taşıma imkanı sağlanmaktadır.

Bu bağlamda firmamız İstanbul ve İzmir illerimiz arası haftalık düzenlemiş oldukları seferler ile her iki ilimiz arasında kısmi eşyasını taşımak isteyen müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Parça eşya nakliyesi hizmetimiz sadece İstanbul-İzmir arası değil aynı güzergahta olan diğer illerimiz olan Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa’ya da yapılmaktadır.

parca-esya-tasima

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Hizmeti İçinde Neler Var?

Bu soru ile sıkça karşılaştığımızdan bu sayfamızda sizler için cevaplıyoruz. Komple bir ev nakliye işleminde nasıl bir hizmet aldıysanız parça eşya taşıma işleminde de aynı hizmetler sunulmaktadır. Eşyanızın de-montajından tutun, paketlenmesine ve taşınmasına kadar tüm işlemler yine firmamızca yapılmaktadır. Sizlerin sadece taşınacak eşyalarınızı personelimize göstermesi yeterlidir.

Her Gün Seferiniz Var mı?

İstanbul ve İzmir arası firmamız haftada ortalama en az 3-4 nakliye hizmeti hizmeti sunmaktadır. Bunlarda en az bir tanesi sadece parça yüklerin taşınması için düzenlenmektedir. Acil durumlarda çoğu zaman araçlarımızda boşluklar olduğunda eşyalarınızı giden bir başka müşterimizin eşyasının yanına yükleyerek tarafınıza ulaştırmaktayız.

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?

Eşya taşımacılığında ücretlendirme, eşyanızın miktarına ve kat oranlarınıza göre yapılmaktadır. Fakat burada en önemli görev siz değerli müşterilerimize düşmektedir. Parça nakliyelerinde firmalar müşteriden aldığı bilgiye göre araç seçimi yaptığından daha sonra yapılan değişikliklerde veya eksik eşya bildiriminde hem sizler hemde firma sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eşyalarınızı en ince detayına kadar firmaya bildirmeniz ve buna göre fiyat almanız gerekmektedir. Eğer komplike bir eşyanız varsa firmadan ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz.

Parça eşya taşıma hizmeleriniz için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Rezervasyon için mutlaka 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.