Kargo Hizmetleri

İstanbul İzmir arası kargo hizmetimizden yararlanarak tek parça yada kısmi ev eşyalarınızı ekonomik ve sorunsuz taşıma imkanı bulabilirsiniz. Kargo firmalarına veremediğiniz kırılma riski olan eşyalarınızı gözünüz kapalı şirketimiz aracılığı ile taşıyabilirsiniz.

Kargo firmaları kırılma riski olan eşyaları genelde taşımak istemezler, bunun 1. nedeni ise dağıtımlarda çok fazla aktarma olmasından kaynaklı eşyaların zarar görmesi ve sigorta firmalarının bu tarz zararlarda güvence vermemesinden kaynaklı. Bu durumlarda müşteri haklı olarak kargo firmasından mağduriyetini karşılaması yönünde talep olduğundan sorumluluk altına girmezler.

İstanbul İzmir Arası Kargo Hizmetleri

İstanbul İzmir Arası Kargo Hizmetleri

Şirketimiz bu konuda müşterisine %100 güvence vererek eşyalarını hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Her hafta İstanbul – İzmir arası parça eşya taşıma servisimiz vardır. İster tek parça eşya ister bir evin birtakım eşyalarınızı bizimle ekonomik ve güvenli taşıma imkanı yakalayın.

Türkiye’nin 81 iline parça nakliyat hizmetleri sunan firmamız ilk olarak bu hizmeti İstanbul İzmir arası sunduğundan yoğun olarak bu iki ilimiz arasında çalışmaktadır. Her iki ilimizde ofislerimizin olmasından kaynaklı yoğun talep alan firmamız haftada ortalama 3-4 parça eşya taşıma seferi düzenlemektedir.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için 444 9 069 çağrı merkezimizden arayabilir yada info@egeturnakliyat.com.tr mail adresimize mail gönderebilirsiniz.