İzmir İstanbul Taşımacılık

Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul ve İzmir arası gerçekleştirdiği nakliye seferleri ile ile İzmir İstanbul arası olan tümtaşımacılık hizmetlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Diğer nakliye firmalarının aksine kendi özmal nakliye araçları ile taşıma yapan şirketimiz müşterilerine %100 güvence vermektedir.

1997 yılından beri her iki ilimiz arası taşıma hizmetlerini tam profesyonellikle sunan firmamız ev, ofis, parça eşya, ambar, tablo, fuar ve diğer tüm taşımacılık hizmetlerinizde sizlere yardımcı olmak için gece gündüz çalışmaktadır.

parca-esya-tasima

İstanbul İzmir Taşımacılık Hizmetleri

İzmir İstanbul taşımacılık hizmetleriniz araçlarımızın geri dönüş tarihlerine denk gelmesi halinde fiyatlarımızda %20’ye varan indirimler uygulanmaktadır. İstanbul İzmir arası taşımalarda en avantajlı fiyatları sunan şirketimiz her zaman tüketicilerin yanındadır.

19 yılı aşkındır evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunan EGETUR Nakliyat, İstanbul İzmir nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesi en iyi olan nakliye şirketidir. Neden mi? 1- Taşımaları kendi araçlarımızla yapıyoruz 2- Konusunda uzman personel çalıştırıyoruz 3- Avrupa’dan ithal kraft kağıtlı havalı naylon malzeme ile paketleme yapıyoruz 4- İş bitimi ödeme alıyoruz. Varsa hasarınız aynı anda tanzim edilmektedir.

Firmamızı seçmemeniz için hiçbir neden yok. Aksine bizi tercih etmeniz için birçok neden var. Nakliyesektöründeki olumsuzlukları düşündüğümüzde kurumsal yapıdan çalışan profesyonel bir firma ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır. Bilgi için lütfen 444 9 069 çağrı merkezimizi arayınız.