Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00

Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve İzmir şehirlerinde ofislerimizin bulunmasından dolayı evden eve nakliyat hizmetlerimiz her iki şehir arasında günlük ve haftalık seferler şeklinde düzenlenmektedir. İstanbul ve İzmir Türkiye İstatistik Kurumuna (TÜİK) göre aralarında en fazla göç alan illerimizin başında gelmektedir. Bu iki ilimizi sırasıyla Ankara ve Antalya takip etmektedir. Durum böyle olunca birçok nakliye firması bu pastadan pay alabilmek için internet üzerinden çeşitli web siteleri veya ücretli reklamlar ile tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu firmalar arasında kurumsal nakliye firmaları olduğu kadar, amatör ve korsan firmalarda yer almaktadır. Özellikle düşük fiyat politikası izleyen bu firmalar maalesef tüketicilerin mağdur olmasına sebebiyet vermektedirler.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti alırken firmaları mutlaka detaylı araştırmanızı öneririz. Sadece bir telefon görüşmesi ile kararınızı vermeyin. Firmaları bağlı oldukları ilin Ticaret Odası web sitesinde kaydının bulunup bulunmadığına, internet adreslerinin com.tr uzantılı olmasına, referanslarına ve en önemlisi K-3 yetki belgesine bakmanızda fayda vardır. K-3 yetki belgesini birçok kurumsal firma web sitelerinde yer vermektedir. Dikkat etmeniz gereken konu, korsan firmaların web sitelerinde K-3 yetki belgesi için resim ekledikleri ama tıkladığınızda büyük boyutta açılmadığı ve okunamadığıdır. Eklenen resimlere tıklayarak büyük boyutta firmanın ticaret ünvanı ile K-3 yetki belgesinde yer alan ünvanın aynı olup olmadığına ve belgenin geçerlilik tarihine göz atmanız olacaktır.

EGETUR Nakliyat olarak 1997 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kuruluşumuzdan 3 yıl gibi kısa bir süre sonra İzmir’de açmış olduğumuz ofisimiz ile her iki ilimiz arası parça ve komple nakliye hizmetlerinde bizi tercih eden müşterilerimize %25’e varan indirimlerle taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup her türlü paketleme, mobilyaların de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantılarının yapılması, mutfak ve salon kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi, askıdaki elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması ve tüm eşyalarınızın yeni evde istenilen şekilde yerleştirme işlemleri yapılmaktadır. Elektrik ve duvar delme işlemleri tarafımızca verilmeyen tek nakliye hizmetidir.

”Kurumsal Web Sitemiz www.egeturnakliyat.com.tr üzerinden her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.”