Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00

Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Hakkımızda

Evden eve nakliyat serüvenine 1997 yılında Tekin ÇAÇANOĞLU ve kardeşlerinin ortak girişimi ile başlayan firmamız bugün Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Anadolu yakası Maltepe, Avrupa yakası Levent ve İzmir şubeleri ile özellikle Marmara ve Ege bölgeleri başta olma üzeren tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat, ofis, parça eşya, antika, turizm ve kongre taşımacılığı başta olmak üzere birçok alanda taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile tüm ülke geneline profesyonel nakliye hizmetleri vermektedir. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin sorunsuz ve hasarsız bir taşıma işlemi geçirmelerini sağlamaktır.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

Misyonumuz
Avrupa standartlarına uygun, çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz
Müşteri Memnuniyeti
Personellerimizin memnuniyeti.
Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak
Bilişim teknolojileri ile Müşteri İlişkilerini geliştirmek.

Yetki Belgelerimiz
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesini almıştır.

Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığından hiçbir hak talep edemeyecektir.