İstanbul İzmir Arası Çeyiz Taşıma

İstanbul İzmir Arası Çeyiz Eşyası Taşıma

Yeni evlenecek çiftlerin düğün öncesi en tatlı telaşlarından bir tanesi de çeyiz eşyası taşımasıdır. Bin bir zorlukla alınan çeyiz eşyalarının şehirler arası taşınırken zarar görmemesi ençok istedikleri şeydir. İşte tam bu noktada firmamız devreye girerek çeyiz eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Üstelik ekonomik nakliye fiyatlarına.

1997 yılından beri İstanbul – İzmir arası komple ve parça eşya taşıma hizmetleri sunan şirketimiz EGE TUR Nakliyat, parça eşya taşıma sistemi içinde değerlendirdiği çeyiz eşyası taşıma işlemini siz değerli müşterilerimiz için zamanında, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul İzmir Arası Çeyiz Eşyası Taşıma

İstanbul İzmir Arası Çeyiz Eşyası Taşıma

17 yılı aşkın sürede yüzlerde müşterimizin çeyiz eşyasını başarılı bir şekilde taşımanın verdiği gurur ile yeni taşımalar için daha büyük hevesle çalışmaktayız. Çeyiz taşımasını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz daha sonra komple ev eşyası nakliye işlemlerinde de firmamızı tercih ederek, firmamıza olan güvenlerini göstermektedir.

Sizde EGETUR Nakliyat ailesi ile tanışmak ve taşınmak için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi bildirebilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sizleri de referans müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Çeyiz taşıma ile ilgili daha fazla bilgiyi çeyiz eşyası taşımacılığı için hazırladığımız www.ceyiztasima.com web sitemizden edinebilirsiniz.